Tracimy swoją siedzibę, idziemy na ulicę…

Czy chore i kalekie zwierzęta zostaną wyrzucone na ulicę?

Podhalańskie zwierzęta bite i maltretowane, odbierane od swoich oprawców tracą swoją siedzibę – jedyne miejsce, gdzie czekał na nie ratunek!

Od prawie pięciu lat każde potrącone zwierzę, ofiara wypadku komunikacyjnego, lub odebrane podczas interwencji miało swoje miejsce na ziemi, miejsce w którym było otoczone opieką i troską. W którym mogło wracać do zdrowia…

W tym czasie jako inspektorat OTOZ Animals udało nam się uratować od głodu i cierpienia setki psów, kotów oraz innych zwierząt gospodarskich.

Bezpieczne schronienie funkcjonowało do czasu, aż los napisał własny, brutalny scenariusz. Wynajmowane pomieszczenia kazano nam opuścić w terminie prawie natychmiastowym. Opuścić wraz z kilkunastoma czworonożnymi podopiecznymi, starymi, połamanymi, poruszającymi się na wózkach inwalidzkich.

W akcie skrajnej desperacji powołałyśmy do życia Fundację Zwierzęta Podhala, która powstała, aby móc kontynuować działania inspektoratu OTOZ Animals Zakopane. Turyści z Polski odwiedzający Tatry, wielokrotnie przekonują się i są świadkami jak zła jest sytuacja zwierząt na tym terenie, a tym samym jak bardzo potrzebna jest nasza obecność.

Aby tak się stało, abyśmy nadal mogli działać pomagać i ratować konieczny jest zakup kawałka ziemi z gościnnymi ścianami, gdzie ocalone przez nas zwierzęta będą mogły czuć się bezpieczne.

Zadanie przed którym stanęliśmy nie jest łatwe z uwagi na wyjątkowo atrakcyjny, turystyczny region, a co za tym idzie cenami nieruchomości, które są astronomicznie wysokie.

Mamy jednak nadzieję, że z pomocą ludzi dobrej woli nieobojętnych na los pokrzywdzonych zwierząt uda się nam zebrać środki, dzięki którym powstanie nowa ostoja.

Chcemy nadal to robić i nadal ratować zwierzęta, dlatego bardzo prosimy pomóż nam, weź udział w tej zbiórce i przekaż nawet niewielki symboliczny datek!

Wszystkie zwierzęta pokazane na materiale filmowym i na zdjęciach
zostały przez nas odebrane i oddane do odpowiedzialnej adopcji.

Jak wpłacić

Darowiznę przeznaczoną w całości na naszą nową ostoję możesz przekazać
bezpośrednio na nasz rachunek bankowy prowadzony w banku

 

BGŻ PBN Paribas

Nr konta: 41 1600 1042 1824 5503 7000 0001

 


 

Darowiznę możesz także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Dotpay i PayPal

Wpisz kwotę darowizny:
PLNWpisz kwotę darowizny:
 

Wyślij SMS i kup wirtualną cegiełkę!

Wysyłając wiadomość SMS na jeden z trzech poniższych numerów kupisz wirtualną cegiełkę, albo dwie cegiełki, albo więcej niż dwie! W odpowiedzi na wysłanego SMS-a otrzymasz link do pobrania pamiątkowej grafiki!

Wyślij SMS o treści AZYL pod numer 75480 – koszt 5.00 PLN netto (6.15 PLN brutto)

Wyślij SMS o treści AZYL pod numer 79480 – koszt 9.00 PLN netto (11.07 PLN brutto)

Wyślij SMS o treści AZYL pod numer 92022 – koszt 20.00 PLN netto (24,60 PLN brutto)

Więcej informacji oraz regulamin usługi znajdziecie <TUTAJ>

Dziękujemy !

Pomagają nam (kliknij w logo):