Fundacja

Zwierzęta Podhala

            

Zapraszamy na zakupy!

Poznaj przedmioty wystawione na
charytatywnych aukcjach Allegro
i wspomóż naszą Fundację!

Tylko trzy ręcznie wykonane imitacje sztabek złota z naszymi autografami, tylko trzydzieści
ponumerowanych cegiełek ustawiona na specjalnych, drewnianych podstawkach…
Te przedmioty na pewno będą ozdobą każdego zwierzolubnego domu!

Niepowtarzalne „sztabki złota”

Sztabka choć barwą złota się mieni, wewnątrz dwa serca kryształowo czyste kryje, w których każda krzywda zwierzęcia, kroplą purpurową zaznaczona zostaje.

Przedmiotem naszej aukcji jest „sztabka złota” z autografami dwóch kobiet, których siła i determinacja w walce o lepszy los podhalańskich zwierząt, równać się może jedynie z ich miłością do nich.

Tylko raz w życiu, ten jedyny raz, macie Państwo okazję kupić przedmiot, który już nigdy więcej na sprzedaż wystawiony nie będzie, a autografy na nim wyryte, już niedługo wartość o wiele większą mieć będą.

Aby otrzymać więcej informacji o niepowtarzalnych cegiełkach prosimy kliknąć w poniższy baner kierujący bezpośrednio do aukcji Allegro!


Unikatowe cegiełki z podstawką

Dom. Jakikolwiek by nie był jest symbolem spokoju, ciepła i bezpieczeństwa. Właśnie taki dom chcemy dać podhalańskim zwierzętom, których los nie oszczędzał.

Każda cegiełka ma swój unikatowy numer i jest przypisana historii odrębnego zwierzęcia, każda z nich przyłożona do ucha jeżeli mocno Państwo się wsłuchacie opowie Wam właśnie tą historię.

Zdajemy sobie sprawę, że wielu z Państwa będzie chciało zakupić taką cegiełkę – dlatego wychodząc na przeciw Waszym możliwościom ich ceny są różne.

Aby otrzymać więcej informacji o unikatowych cegiełkach prosimy kliknąć w poniższy baner kierujący bezpośrednio do aukcji Allegro!


Serdecznie zachęcamy do zakupów, a tym samym do wsparcia Fundacji Zwierzęta Podhala!

Linki:
>>> Tracimy swoją siedzibę!